Mooth zone

http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19d11e6d0.png


http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c23208e195.png

http://mymadnmicro.napady.net/image/15967462 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967464
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967468 http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b96874e84b60.png
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967469 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967465
http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b9a96f96b8d4.png http://mymadnmicro.napady.net/image/15967463

http://mooth-zone.dobrodruh.net/img/custom/dobrodruh.net/m/mooth-zone/718348-4b8d6a501beb9.png


Web o hre Worms:4 
 
http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19cb94c75.png

TOPlist


Čo robiť keď sa nudíte ?

Už vás omrzela televízia, video, futbal i priateľka? Tu sa vám ponúka niekoľko ďalších možností, ako si spríjemniť deň.

   1. Uprostred noci zakopte na dvore za domom oblečenú figurínu. Robte u toho veľa rámus. Na čerstvo zahrnutú jamu postavte záhradný nábytok a až príde polícia, rýchlo sa do neho usaďte.
   2. Zverte sa niekomu neznámemu otráveným hlasom: "Mojím darom a mojím prekliatim je schopnosť vidieť prdy ešte pred tým, ako ich ostatní počujú alebo cítia." Chvíľu nič nehovorte, zoširoka otvorte oči, zamerajte sa na najbližšie zadok, Zakřičte: "Už ide!" a povale neznámeho človeka na zem.
   3. Na rušnom rohu ulice si rozložte stolík, na ktorý postavte ťažkú fľašu, do polovice naplnenú drobnými. Pred ňu dajte ceduľku: "Ak potrebujete drobné, vezmite si nejaké. Ak si môžete dovoliť pomôcť bezdomovcom, prispejte." Hrdlo fľaše musia byť úzke, aby ním žiadna ruka neprešla.
   4. Vezmite si bielu pracovnú kombinézu, meter a písací dosku s klipsou. Choďte na nejakú promenádu a celé popoludnie sa pýtajte okoloidúcich, či im môžete vziať nejaké miery.
   5. Naučte sa text nejakej dosť sprosté piesne. Zmeňte melódiu na slovenskú národnú pieseň av preplnenom výťahu si ju začnite pobrukovat.
   6. Vytlačte zmluvy, ktoré budú vyzerať oficiálne. Napíšte na ne: "Ja, nižšie podpísaný, zaprodávám svoju dušu diablovi." Ponúknite ľuďom 200 Sk, keď ju podpíšu. Keď takú zmluvu nikto nepodpíše, ponúknite im jednu dvoustokorunu nakreslenú pastelkou.
   7. Zaobstarajte si recept z pohotovosti, na ktorom stojí: "Nutná častá orálna pohlavné resuscitácia". Potom zájdite do nemocnice a ukážte to nejakej roztomilej sestričke.
   8. Nakupte plný vozík potravín, a keď sa vás pokladničné spýta, či chcete papierovú alebo igelitovú tašku, vyskúšajte si, ako dlho môžete zdržovať frontu tým, že sa rozmyslím. Potom sa začnite chovať nervózne a skúšajte vziať celý nákup do náručia.
   9. Dve hodiny niekoho na ulici sledujte a pritom nenápadne hovorte do kvety na klopě.
  10. Na WC v práci začnite šialene kričať tak, že sa to ponesie až do kancelárie vašich spolupracovníkov. Po chvíli vyjdite z WC s veľkým sliepkam vajíčkom v ruke. Celý deň ho majte vystavené na stole, potom si ho vezmite domov a uvarte ho. Budúci deň ho potom v práci pred všetkými zjedzte. Opakujte, kým nedostanete výpoveď.
  11. Až pôjdete do kina na nejakú komédiu, prelepte si cez oko náplasť. Uprostred toho najväčšieho smiechu hoďte na plátno veľkú guličku a Zakřičte: "Moja sklenené oko! Pomoc! Vypadlo mi sklenené oko?" Potom, čo zastaví film a nejaký dobrák vám prinesie guličku späť, pozrite sa na nej svojím "jedným" okom a povedzte: "To je gulička, vy idiot."
  12. Skúste prejsť detektorom kovu v brnení.
  13. Naplňte nafukovací pannu héliom a vypustite ju za veterného počasia na ulici, ktorá je tou dobou najrušnejšie. Bežte za ňou a kričte: "Vráť sa, ty couro!"
  14. Spýtajte sa niekoho, či nemá drobné za päťdesiat halierov.
  15. Choďte na otcovské testy DNA. (Nájdete to v Zlatých stránkach.). Trvajte na tom, že to musia byť dôverné. Oni vás o tom presvedčí. Prineste vzorku krvi od svojho domáceho maznáčika.
  16. Zožeňte si videokameru, mikrofón a vydajte sa za televíznymi reportérmi spravodajstva. Keď budú niečo živo natáčať, skočte im do reči s otázkou typu: "Koho máte najradšej z Beatles?"
  17. Zožeňte si umelé zuby alebo protézu. Potom choďte na verejné kúpalisko alebo ku fontáne a hoďte to tam.
  18. Zavolajte do obchodu so zbraňami a spýtajte sa ich, či nemajú niečo, čo by ste mohol použiť na likvidáciu jedného piráta ciest.
  19. V galérii umenia predstierajte, že ste slepý (veľké čierne okuliare, biela palicu) a osahávejte všetky sochy. Kedykoľvek nahmatáte mramorové prirodzenie, nakláňajte šibalsky hlavu a Zakřičte, ako keď ste príjemne prekvapený.
  20. Nájdite niekoho hrubého, kto bude vo veľkom obchodnom dome neustále "chodiť" hore a dole po eskalátoroch. Všetky svoje šeky a oficiálne doklady podpisujte roztraseným krížikom. Uvidíte, jestli je v tom vôbec nejaký rozdiel.
  21. Na kartón obkreslite pätnásťkrát vašu ruku (len po zápästie) s tým, že zdvihnete prostredník. Keď sa budete opaľovať na pláži, poházejte si tie kúsky kartónu po celom tele. Odstráňte je, počkajte pätnásť minút a potom sa choďte prejsť po pláži. Pozrite sa na seba a Zakřičte: "Ale nie ... už zase!"
  22. Vypite nejaký nápoj, ktorý vám má pridať na váhe (Gainers Fuel 2500) a plechovku Ultra Slim-Fast, potom ich nechajte, nech si to medzi sebou vybavia.
  23. Predtým, než začne váš večierok, nastláčajte na striebornú misu zubnú pastu, tak aby to boli malé guličky; nechajte to zaschnúť a povedzte vašim hosťom, že sú to podomácky vyrobené mätové cukríky.
  24. Vypláchnite kanister od benzínu, urobte doňho dieru, naplňte ho vodou a prejdite sa s ním okolo poludnia po najrušnejšiu ulicu, zatiaľ čo budete fajčiť ten najväčší cigár, ktorý zoženiete.
  25. Zájdite na pohotovosť a vysvetlite sestre, ktorá má nočnú službu, že ste dlho stál len na jednej nohe a teraz máte pocit, ako by ste tam mal špendlíky a ihly. Opýtajte sa, či to budú musieť amputovať.
  26. Zájdite na miestnu policajnú stanicu a povedzte strážníkovi, ktorý má službu, že vám jeden pes povedal, že sa dnes budú diať strašné veci a že by mali byť pripravení.
  27. Vyberte za starostu niekoho, kto holduje zápasnickému športu.