Mooth zone

http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19d11e6d0.png


http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c23208e195.png

http://mymadnmicro.napady.net/image/15967462 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967464
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967468 http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b96874e84b60.png
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967469 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967465
http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b9a96f96b8d4.png http://mymadnmicro.napady.net/image/15967463

http://mooth-zone.dobrodruh.net/img/custom/dobrodruh.net/m/mooth-zone/718348-4b8d6a501beb9.png


Web o hre Worms:4 
 
http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19cb94c75.png

TOPlist


Alkohol

Vymysleli atómovú pálenku.
Testovali ju Američan Rus a Slovák.
Pol deci vypil Američan, spadol a zostal ležať.
Vypil Rus striaslo ho a povedal charašó.
Vypil Slovák a povedal: to je hnus, ešte to len vymysleli a už to riedia vodou.


Borovicka, slivka, rum
vsetko mi to ide na rozum
pivo pijem kazdy den
ja ho skratka milujem

ten pocit ked si opity
kazdy ti ho zavidi
hlava sa toci navokol
len aby si nezmokol

alkohol mam ta rad
alkohol pod sa hrat
alkohol ja ta milujem
alkohol ja si ta vypijem

mas skvele napady a pocity
ked si fajne opity
nemas ziadne zabrany
si u kazdeho vitany

zaplatme si dalsie poldeci
ved to vobec nieje od veci
pijes stale viac a viac
na par veci zabudas

alkohol mam ta rad
alkohol pod sa hrat
alkohol ja ta milujem
alkohol dnes si ta vypijem

a uz si uplne ozraty
uz si total na mraky
uz len padas, nechodis
s opilostou zavodis

dajme si hned pepsi
k tomu dake keksi
doma musim triezvy byt
zachod doma nechcem myt

alkohol mam ta rad
alkohol pod sa hrat
alkohol ja ta milujem
alkohol hned si ta vypijem

opica je potom skvela
vypili sme zrejme vela
cele rano prelezis
na zachod obcas pobezis

ale ten pocit stoji za to
milujem ta moje zlato
alkohol mam ta rad
alkohol pod sa hrat


Opity šofer sa po havarii preberie a pyta sa.
Kde som?
Na čisle 27.
Dobre ale v nemocnici alebo vo väzeni?


Ožrana za volantom zastavi policajt a varvi mu:
"Preboha človeče vy ani neviete stáť na nohách čo ste taky spytý"
ožratý:
"A prečo asi idem autom"
X-D


Jedna žena sa prišla sťažovať k lekárovi na svojho muž, že stále chodí domov ožratý ale to by jej tak nevadilo, lenže keď zaspí tak strašne štikúta v spánku a ju to ruší. Lekár jej poradil, že keď muž príde domov opitý a zaspí, tak nech mu na vtáka uviaže mašľu, vraj to pomôže a nebude štikútať.
Na druhý deň prišiel muž ako vždy podgurážený a hneď aj zaspal. Žena hľadala nejakú stuhu aby mohla urobiť mašľu a nenašla nič vhodné iba na povale bola stará vlajka, tak z nej odtrhla kus a uviazala mu na jeho mužnosť mašľu. Keď sa ráno prebudil pozerá, čo to má ňom uviazané a uvažuje: Bol som v krčme to si pamätám, ožral som sa a nejako som sa doplazil domov aj to si pamätám. Ale kto mi znárodnil chuja, to si veru už nepamätám!


Ožratý si privolá taxík a ako idú ožratý si dal dole tričko,potom to už taxikár nezvládne pri vyzliekní nohavíc a skríkne:PANE NIESTE DOMA!!!!Ty blbec to si my mal povedat ked som vchadzal aby som si nevyzul tie topánky!!!!!!!!!!!!!


"Člověče, ten náš nový šéf je opravdu šlechetný. Představ si, že tě pozve na večeři, zaplatí dvě lahve vína a ještě tě nechá u sebe přespat."
"A tobě se to už někdy stalo?"
"Mně ne, ale mojí ženě už třikrát."


Ráno sa Janko zobudí totálne rozjebaný, celý človek ho bolí a tak dojde za tatkom a vraví mu. ,, Oci ako je možné že ma všetko bolí, však som včera nič nepil?\" A otec mu na to odpovedá. Tak za prvé. To že si prišiel ráno o 4-tej domov najebaný jak činka a svojej matke si vynadal do starých kuriev, to by som ešte zvládol. Za druhé. Keď si chcel znásilniť svoju mladšiu sestru,aj to by sa ešte ako-tak dalo. Ale keď si sa v obývačke vysral pred televízor, potom do toho hovna pozapichoval špáratká a zajebal si, že oddnes bude ježko bývať s nami, to už bolo veľa a zmlátil som ťa ako koňa.:D


Jeden z zajadcou si kýchne a Hitler hovorý ktosi kýchol vistriela prvý rad , vistriera druhý rad nikto sa neozval a v tretom rade sa ozve je ktotobol ja tak nazdravie.hh


Príde pijak do baru a pýta si pivo. Predavačka mu dá a na koniec si pýta peniaze."No tak 3 eura"hovorí predavačka pijakovi.A pijak na to"takže 3 koruny?"


Opitý policajt zastaví opitého vodiča. Policajt sa pýta:
- Pán vodič, prečo šoferujete dvaja?
A vodič na to:
- A to ste ma museli hneď obkľúčiť?


-Aký je rozdiel medzi ženou a slivovicou?
-Žiadny.
Čím je staršia,tým je z nej väčšia opica.


Pride chlapik do baru na ramene ma opičku obiedna si pol deci opička zoskočí a začne pobiehat po bare vyskoci na pult siahne do misky z olivami a pár ich zje potom vyskoči na biliardovy stôl a prehltne celú biliardovú gulu barman je nahnevany sakra videl si to ta opička prehltla celú biliardovú gulu CHlapik hovori: ani sa nečudujem ta mala prehltne vsetko čo jej pride do ruky nebojte sa vsetko zaplatim! Chlapik dopije zaplati drink a vsetko ostatne. O15 dni sa v tom istom bare objavý znova objedna si pol deci opička zoskoci a zacne pobiehat po bare vyskoči na pult zoberie z torty ceresne strči si ich do zatku vyberie a zje barman je celý znechuteny. Ta vaša opička si cerešne strčila do zatku vytiahla a ziedla. Chlapik na to: ani sa necudujem ta mala zje vsetko co jej pride pod ruku ale od vtedy co prehltla biliardovú gulu si vsetko najprv zmeria!


Opitý Jano sa vracia v chladnej noci domov okolo cintorína, Zrazu počuje z cintorína hlas: "Pomóóóc, je mi zimááá" ! Jano vojde na cintorín a vidí vykopanú jamu pre pripravený pohreb. V nej ležal opitý Fero. Jano mu hovorí: "No a musel si sa odkopať" ?


Jednej chladnej noci sa vracal dobre podgurážený Jano z krčmy a išiel okolo cintorína. Zrazu započul krik z cintorína: "Pomóóóóc, zima mi jééé, pomóóóc, zima mi jééé" ! Jano vojde na cintorína našiel vykopanú jamu pripravenú pre nebožtíka. Chvíľu pozerá na toho v jame odkiaľ bol ten krik a hovorí: "No a musel si sa odkopať" ?


Príde opilec domov, ľahne si vedľa svojej manželky a okamžite zaspí. Na druhý deň sa zobudí, ledva otvorí oči a zamrmle: - Ach jaj, nechce sa mi vstávať, ale raz treba ísť aj domov.