Mooth zone

http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19d11e6d0.png


http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c23208e195.png

http://mymadnmicro.napady.net/image/15967462 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967464
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967468 http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b96874e84b60.png
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967469 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967465
http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b9a96f96b8d4.png http://mymadnmicro.napady.net/image/15967463

http://mooth-zone.dobrodruh.net/img/custom/dobrodruh.net/m/mooth-zone/718348-4b8d6a501beb9.png


Web o hre Worms:4 
 
http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19cb94c75.png

TOPlist


Zábavné

http://www.galanta.sk/files/images/noc%20v%20muzeu%202.preview.jpg
Ben Stiller sa opäť naháňa po múzeu s mimoriadne presvedčivými exponátmi. Pred tromi rokmi sa Ben Stiller vrhol do roly strážnika v múzeu, aby zistil, že sa tu odohrávajú najväčšie dobrodružstvá, keď sa nikto nepozerá. A že taký džob mu pomôže zachrániť kontakt so synom. Teraz už nie je obyčajným ničúrikom, v živote sa posunul ďalej. Do múzea sa vráti rozlúčiť sa s exponátmi na presťahovanie. No po zmene miesta výstavných kúskov z New Yorku do Washingtonu sa stane niečo nezvyčajné – jeden z oživených sa chce zmocniť nadvlády v komplexe a neskôr v celom svete. A keď je ex-strážnik Larry privolaný na pomoc kamošom, nemôže ich nechať v štichu.

"Viete, čo sa stane, keď geniálny komik dostane do rúk najväčšie filmové hity posledného obdobia? Tvorcovia série Scary Movie sú späť so zatiaľ najuletenejším pokračovaním! Vojna svetov, Nenávisť, Osada, Saw, Million Dollar Baby a mnohé ďalšie sa stanú “obeťou” najnovšej paródie.

Filmová adaptácia knižnéího besteselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillo o večnom témate odlišností mužského a ženského pohlavia, o nepochopených signáloch a nepodarených vzťahoch a o dievčati , ktorá se bláznivo zamiluje a nenechá sa odradiť ani radou zkúseného šupkára renomovaného časopisu .

Lizzie McGuire, známa najmä v USA z úspešného televízneho seriálu, konečne zmaturovala a teraz ju čaká dvojtýždňový výlet do Ríma, spolu s jej najlepším priateľom Gordom, nafúkanou hviezdou triedy Kate, romantickým rojkom Ethanom a ďalšími spolužiakmi zo strednej školy.
http://www.dvdklub.cz/dvd-obrazek/6320--Pidihajzlik.jpg
Mala to byť úplne bežná zákazka . Drobounký lupič klenotov Calvin Simms (Marlon Wayans) je najatý, aby ukradol drahý kráľovský diamant. Jeho zabednený parťák Percy ale diamant upustil priamo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a ich dokonalé plány tím niak pokazil. A tak keď narážajú na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), ktorý beznádejne túži po vlastnom dieťati, nenapadá Calvina nic múdrejšieho, ako obliecť plienky a hrať sa na opustené dieťa. V novej úlohe musí pretrpieť veľa poníženia a odporných rodinných vychádzok.
zobrazuje sa vam tento text?kontaktujte prosim administratora
Muž mnohých tvárí. Táto definícia asi v súčasnosti najviac sedí na Eddieho Murphyho. Slávny herec, čerstvo nominovaný na Oscara, totiž dokáže s prehľadom zahrať nielen drzého Policajta z Beverly Hills, ale tiež priblblého outsidera, jeho Prihlúplu ťažkotonážne manželku alebo staručkého prevádzkovateľa sirotinca čínskeho pôvodu - všetky tri role naviac zvláda v jedinom filme, drsnej komédii Norbit.
zobrazuje sa vam tento text?kontaktujte prosim administratora
Báječná komédia s neodolateľným Eddiem. Eddie hneď 6x ... Rozhodne si to nenechajte ujsť! Murphy hrá plachého Dr Klumpa, laskavého, nadaného profesora genetiky, jeho celý život prevádzajú nadbytočné kalórie. Keď však do univerzitného zboru nastoupí krásná Carla, začne mať Klump depresie, ako zhodiť svoje nadbytočné kilá a stať sa tak mužom, ktorý by získal jej srdce. Z lásky k tejto kolegyni použije nevyskúšaný odtučňovací preparát a stane sa tak vždy na pár hodín vtipným, pekným a sebaistým Don Juan. S vizážou sa však mení aj jeho dobromyslný charakter!

Život je ako bonboniéra,nikdy nevieš,čo ochutnáš. Týmto pravidlom sa riadi aj film Roberta Zemeckisa, ktorý vznikol akýmsi namiešaním tragikomického humoru, romantiky a histórie USA. Forrest Gump - obyčajne obyčajný prostý človiečik, trošku menej inteligentný, rozpráva svoj životný príbeh.

Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, predstavuje bláznivú komédií NIEKTO TO RÁD BLOND s komikami Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Čo sa stane, keď sa dvaja nešikovní agenti FBI musia prevliecť za blonďavé dievčatá a pokúsia sa preniknúť do vyššej spoločnosti?

Charlie (Eddie Murphy) a Phil (Jeff Garlin) sú natoľko pohltený svojou prácou v prestižnej reklamnej agentúre, že sa nevedomky pripravujú o všetky rodičovské radosti.
1  
2  
3