Mooth zone

http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19d11e6d0.png


http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c23208e195.png

http://mymadnmicro.napady.net/image/15967462 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967464
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967468 http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b96874e84b60.png
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967469 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967465
http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b9a96f96b8d4.png http://mymadnmicro.napady.net/image/15967463

http://mooth-zone.dobrodruh.net/img/custom/dobrodruh.net/m/mooth-zone/718348-4b8d6a501beb9.png


Web o hre Worms:4 
 
http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19cb94c75.png

TOPlist


Rodinné


Charlie Bucket je malý chlapec, pochádzajúci z celkom zbedačenej rodiny, býva na okraji mesta hneď vedľa obrovskej továrne na čokoládu. Charlie miluje čokoládu, aj keď dostáva čokoládový bombón len raz do roka.

Príbeh je situovaný do bezmenného múzea, v ktorom sa prechádza nočný strážca menom Larry (Ben Stiller) a kontroluje, či sú všetky exponáty na svojich miestach. Larry je snílek. Odjakživa si myslel, že je predurčený pre veľké veci, ale život mu hádže polená pod nohy. Táto práca je toho dôkazom.
http://buddhikaprasanna.files.wordpress.com/2008/04/babe.jpg
Prasiatko Babe - hviezda na Oscara nominovanej jednotky - sa v dvojke s kamarátmi vyberá do New Yorku. A, samozrejme, aj tu zažíva neuveriteÄľné dobrodružstvá. Zmrzačené zvieratá, temná atmosféra nočného mesta a množstvo digitálnych trikov vo zvláštnom filme, ktorý balansuje medzi detskou hravosťou a hororom.
http://film-filmy.sk/pictures/1995/zachrante-willyho-2-zachrante-willyho-2.jpg
Pred dvoma rokmi sa osirotený Jesse (Jason James Richter) spriatelil s uväznenou kosatkou Willym a každý z nich hľadal cestu k svojej rodine. Dnes už obaja rodiny majú, ale s nimi nastúpili aj nové rodinné problémy. Štrnásťročný Jesse si už zvykol na domácnosť svojich pestúnov Glena a Annie Greenwoodovcov (Michael Madsen, Jayne Atkinsonová), ale správa o smrti jeho pravej matky, ktorú nikdy nepoznal, opäť rozjatrí staré pocity osamelosti. Navyše do Jesseho života vstúpi jeho osirotený mladší brat Elvis (Francis Capra), pretože aj on sa stal novým členom rodiny Greenwoodovcov. Vo vzrušujúcich chvíľach, keď sa Jessemu konečne opäť podarilo nadviazať kontakt s milovaným Willym, pociťuje dospievajúci chlapec prítomnosť svojho spurného a zraniteľného brata ako veľké bremeno. Pri pobreží stroskotá starý tanker a šíriaca sa ropná škvrna ohrozí Willyho rodinu.

Uvolnite si labky pri veselom dobrodružstve, ktoré vás zahreje pri srdci. Zažijete dokonalú psina s filmom pre celú rodinu! Najslávnejších hollywoodsky psí akčný hrdina menom Rex si doteraz užíval života ako v bavlnke. Ale i jeho čaká pád až na samé dno.

"Mám pocit, že sme doma nechali niečo dôležité," oznámy pani McCallisterová manželovi na palube lietadla smerujúceho cez Atlantik do Paríža. To ešte netuší, že to čo doma zabudli je najmladší člen ich početnej rodiny, Kevin.

Jack Frost (Michael Keaton) dostal druhú šancu byť otcom. Možno tým najstudenším, akého si viete predstaviť. Jack Frost sa živí ako spevák, ktorý je väčšinou kdesi na cestách a tak môže iba ťažko trábiť veľa času so synom Charliem, ktorého má veľmi rád.

Názov filmu sice avizuje voľné pokračovanie úspešných komédií Sám doma a Sám doma: Stratený v New Yorku, ide však o úplne nový film, ktorý s predchádzajúcimi spája len predstaviteľ hlavnej úlohy Macaulay Culkin.

Malého Kevina tentokrát nezabudnú doma, ale stratí sa na letisku. Zatiaľ čo jeho rodina letí na vysnívanú dovolenku do Miami, malý chlapec omylom odlieta do New Yorku. Spočiatku je vyľakane, ale keď má pri sebe všetky otcovej peniaze, ubytuje sa v najdrahšom hoteli a začne si užívať vianočnú pohodu.

Polárne medvede Nanu a mláďa mroža Seele bojujú o život od narodenia až do dospelosti. Ich matky je už nechráni pred predátormi ani pred smrťou v súboji.
1  
2