Mooth zone

http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19d11e6d0.png


http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c23208e195.png

http://mymadnmicro.napady.net/image/15967462 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967464
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967468 http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b96874e84b60.png
http://mymadnmicro.napady.net/image/15967469 http://mymadnmicro.napady.net/image/15967465
http://mymadnmicro.napady.net/img/custom/napady.net/m/mymadnmicro/718348-4b9a96f96b8d4.png http://mymadnmicro.napady.net/image/15967463

http://mooth-zone.dobrodruh.net/img/custom/dobrodruh.net/m/mooth-zone/718348-4b8d6a501beb9.png


Web o hre Worms:4 
 
http://film-e-x.nazory.eu/img/custom/nazory.eu/f/film-e-x/718348-4b8c19cb94c75.png

TOPlist


Krimi


Do domu mladej rodiny jednoho večera vtrhne zločin zosobnený násilníkom a zlodejom v jednej osobe. Manžel na zlosyna pri obrane svojich blízkych sám zaútočí a zabije ho. Je obvinený a usvedčený z neúmyslného zabitia a odsúdený k trom rokom vo väzení s maximálnou ostrahou.
http://www.gorila.sk/i/imgs_orig/792/104792.jpg
Jedna z najväčších ság v dejinách kinematografie pokračuje! V tretej časti rozsiahleho eposu o taliansko-americkej mafiánskej rodine Corleonov je hlavnou postavou Michael (Al Pacino), ktorý sa po otcovej smrti stal novým kmotrom. Píšu sa už sedemdesiate roky a Michael má dve veľké priania: vymaniť svoju rodinu zo sveta zločinu a nájsť za seba vhodného nástupcu.
http://djdidighost.bloger.cz/obrazky/djdidighost.bloger.cz/filmy/kokain.jpg
Kokaín. „Divine Drug of the Incas“ je alkaloid, ktorého prírodným zdrojom je rastlina kokaínovník, v drvivej väčšine pestovaný na náhorných plošinách východných Ánd, čiže v Južnej Amerike. Albert Nieman ho v roku 1860 objavil, Sigmund Freud študoval jeho vplyvy na psychiku človeka a Coca Cola ho na začiatku „storočia nepokojov“ obsahovala. Aj napriek týmto menám stál za jeho expandovaním do severnej časti Ameriky priemerný, no mimoriadne ambiciózny Američan, majúci len jedno. Svoj sen. Americký sen.

Sága o mýtickom hrdinovi s kytarou - El Mariachim (Antonio Banderas) pokračuje velkolepým akčním filmem Roberta Rodrigueza Kedysi dávno v Mexiku. El Mariachi (Banderas) je poznamenán tragédií a uchýlil sa k odloučenému životu v ústraní.

Neprávom vyhodený študent Harvardu Matt Buckner prichádza do Londýna, kde sa chce na čas usadiť u svojej sestry. Skamaráti sa so sestriným švagrom, Petom Dunhamom, a je vtiahnutý do temného a násilného sveta futbalových fanúšikov „hooligans“.

Johnny Depp a Tim Burton opäť spojili svoje sily a prinášajú na veľké plátna adaptáciu slávneho a mnohými cenami oceneného muzikálu legendárneho skladateľa Stephena Sondheima Sweeney Todd.

Odborník na počítačovú bezpečnosť banky Jack Stanfield (Harrison Ford) vytvára tie najlepšie siete, ktorými neprejde žiaden z počítačových delikventov. Špeciálne programy, prístupové kódy a firewally chránia finančné zdroje banky pred hrozbou čím ďalej sofistikovanejších hackerov.

Mesto New York zažije poriadnu jazdu. Dispečer podzemnej dráhy Walter Garber (Denzel Washington) prežíva obyčajný pracovný deň až do chvíle, keď nebezpečný gang zločincov vedený tajomným Ryder (John Travolta) unáša jednu z vlakových súprav. Výkupné: desať miliónov dolárov.

June (Elisa Donovan), falošne obvinená z vraždy svojho manžela, je po ôsmich rokoch prepustená z väzenia a snaží sa začať znovu normálne žiť. Najme si súkromného detektíva, aby zistila kto je skutočný vrah.

Akčná megastar Wesley Snipes (trilógia Blade, Šerifové, Prepadnutie vo vzduchu) predstavuje v tomto nepredvídateľné, výbušnom kriminálnom trileri profesionálneho lupiča, ktorému sa jeho divoké kúsky začínajú vymykať z rúk.